AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Moskitiery okienne i drzwiowe Łódź

Moskitiera ŁódźIdealna osłona chroniąca przed owadami

Moskitiery to skuteczna osłona przed dokuczliwymi owadami, przydatna zwłaszcza w okresach wiosna-wczesna jesień.  Cieszą się zainteresowaniem osób prywatnych, jak i przedsiębiorców (głównie w branży gastronomicznej – stosowane są w barach i restauracjach). Coraz częściej moskitiery montuje się także w pomieszczeniach biurowych.

Moskitiera to stuprocentowa ochrona przed owadami, przy jednoczesnym swobodnym przepływie powietrza z zewnątrz. W upalne dni nie trzeba zatem zamykać okien czy drzwi balkonowych, by mieć pewność, że do mieszkania nie przedostaną się muchy, komary czy osy. Można cieszyć się świeżym powietrzem – bez obaw, że do lokalu przedostaną się owady.

W przeciwieństwie do produktów, które można zakupić w niektórych hipermarketach czy sklepach internetowych (do samodzielnego montażu) moskitiery okienne ALEROLET wykonywane są na wymiar – nie ma zatem problemów z ewentualnym brakiem odpowiedniej ilości materiału zakupionej siatki lub jego nadmiarem (którego własnoręczne odcinanie, może pozostawiać nieestetyczne fragmenty siatki na zewnątrz ramy okiennej).

Moskitiery – dodatkowe informacje:

Moskitiery naszej firmy to przede wszystkim:

 • skuteczna ochrona przed owadami
 • estetyczny wygląd
 • trwałość (dzięki zastosowaniu wyjątkowo mocnych materiałów z wkłókna węglowego, mogą służyć użytkownikom przez długie lata, a nie tylko przez jeden sezon)
 • brak zabrudzeń (materiał moskitiery nie przyciąga kurzu)
 • produkt wykonany na wymiar

Kolorystyka

Naszym Klientom oferujemy moskitiery w następujących kolorach:

Siatka moskitiery:

 • szary
 • czarny

Ramka moskitiery:

 • biały
 • brąz
 • kolory drewnopodobne

Rodzaje moskitier

 • rolowana
 • drzwiowa

Moskitiera rolowana wykonana jest z aluminiowej kasety (w której znajduje się mechanizm sprężynowy), a także z prowadnic, listwy dolnej, siatki oraz listwy prowadzącej z tzw. zaczepem.

Moskitiera drzwiowa otwierana (na zawiasach) to nie tylko ochrona przed owadami, ale również możliwość  swobodnego korzystanie z balkonów czy tarasów. Wykonana jest ze specjalnych aluminiowych profili drzwiowych ( w dwóch wariantach: z poprzeczką w środku lub bez niej). Moskitiery do drzwi wypełnione są siatką z włókna szklanego.

Montaż

Nasze moskitiery można zastosować zarówno w oknach wykonanych z PCV, jak i z drewna. Zamontowanie moskitiery na całym obwodzie okna odbywa się przy wykorzystaniu uchwytów obrotowych (dzięki czemu struktura ramy okiennej nie zostaje uszkodzona).

Moskitiera drzwiowa mocowana jest do futryny drzwi (przy pomocy trzech zawiasów) oraz dwóch zamków magnetycznych i zawiasów sprężynowych (co pozwala na utrzymanie jej w pozycji zamkniętej). Moskitiery zamontować można zarówno do drzwi (balkonowych lub tarasowych) wykonanych z PCV, jak i z drewna.

Koszt

Aby uzyskać informacje o cenach moskitier naszej firmy, prosimy o kontakt. Dokładny koszt szacowany jest po dokonania obmiarów – bezpośrednio u Klienta (zarówno pomiar, wycena, jak i konsultacja odnośnie materiałów, są usługami nieodpłatnymi).

Przykładowe zdjęcia moskitier marki ALEROLETY:

więcej zdjęć moskitier

 

powrót do oferty