EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Rolety rzymskie Łódź

Rolety rzymskie to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby nadać pomieszczeniu wyjątkowy klimat, ale – są zwolennikami tradycyjnych osłon okiennych, czyli firan i zasłon. Układająca się w eleganckie falbany roleta rzymska to rozwiązanie właśnie dla nich. Łącząc w sobie funkcję standardowych rolet z wyglądem najbliższym zasłonom, zapewni piękny wystój pomieszczenia, jednocześnie chroniąc je przed promieniami słonecznymi.

Roleta rzymska znaleźć zastosowanie może zarówno w mieszkaniu lub domu, jak i lokalach biurowych. Osłony te często wykorzystywane są w gabinetach psychologicznych, nadając pomieszczeniu ciepło, elegancję i tworząc w nim strefę komfortu. Znaleźć je można także w recepcjach salonów odnowy biologicznej, SPA – ich zastosowanie jest wyjątkowo szerokie, choć warto mieć na uwadze, że rolety rzymskie nieco trudniej utrzymać w czystości niż zwykłą roletę materiałową.

Rolety rzymskie – dodatkowe informacje:

Wzory i kolory

W naszej ofercie znajdą Państwo kilkanaście kolorów materiałów, z jakich możemy wykonać rolety rzymskie. Dzięki temu bez trudu dopasują Państwo kolorystykę rolet do wnętrza, w którym zostaną one zamontowane, stanowiąc doskonałe uzupełnienie aranżacji pokoju, sypialni lub lokalu biurowego. Co więcej – istnieje możliwość wykonania rolety z materiału dostarczonego do naszej firmy przez Klienta!

Działanie rolet rzymskich

Mechanizm sterujący roletami złożony jest z tradycyjnego „łańcuszka” służącego do zwijania i rozwijania osłony okiennej, a dodatkowo ze sznurków podciągających materiał. To właśnie dzięki nim można uzyskać efektowne falbany, tak charakterystyczne dla rolet rzymskich.

Montaż

Umożliwiamy zamocowanie rolet rzymskich w trzech wariantach. Mogą być one zamontowane na:

  • ścianie
  • suficie
  • bezpośrednio na oknie

Koszt

Aby uzyskać informacje o cenach rolet rzymskich naszej firmy, prosimy o kontakt. Dokładny koszt szacowany jest po dokonania obmiarów – bezpośrednio u Klienta (zarówno pomiar, wycena, jak i konsultacja odnośnie materiałów, są usługami nieodpłatnymi).

Przykładowe zdjęcia rolet rzymskich marki ALEROLETY:

więcej zdjęć rolet rzymskich

 

powrót do oferty