AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Rolety rzymskie Łódź

Rolety rzymskie ŁódźKlasyka w nowoczesnym wydaniu

Rolety rzymskie to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby nadać pomieszczeniu wyjątkowy klimat, ale – są zwolennikami tradycyjnych osłon okiennych, czyli firan i zasłon. Układająca się w eleganckie falbany roleta rzymska to rozwiązanie właśnie dla nich. Łącząc w sobie funkcję standardowych rolet z wyglądem najbliższym zasłonom, zapewni piękny wystój pomieszczenia, jednocześnie chroniąc je przed promieniami słonecznymi. I, co równie ważne, roletami rzymskimi można nadać wnętrzu wyjątkowy, ponadczasowy wygląd!

Roleta rzymska znaleźć zastosowanie może zarówno w mieszkaniu lub domu, jak i lokalach biurowych. Osłony te często wykorzystywane są w gabinetach psychologicznych, nadając pomieszczeniu ciepło, elegancję i tworząc w nim strefę komfortu. Znaleźć je można także w recepcjach salonów odnowy biologicznej, SPA – ich zastosowanie jest wyjątkowo szerokie, choć warto mieć na uwadze, że rolety rzymskie nieco trudniej utrzymać w czystości niż zwykłą roletę materiałową.

Rolety rzymskie – dodatkowe informacje:

Wzory i kolory

W naszej ofercie znajdą Państwo kilkanaście kolorów materiałów, z jakich możemy wykonać rolety rzymskie. Dzięki temu bez trudu dopasują Państwo kolorystykę rolet do wnętrza, w którym zostaną one zamontowane, stanowiąc doskonałe uzupełnienie aranżacji pokoju, sypialni lub lokalu biurowego. Co więcej – istnieje możliwość wykonania rolety z materiału dostarczonego do naszej firmy przez Klienta!

Działanie rolet rzymskich

Mechanizm sterujący roletami złożony jest z tradycyjnego „łańcuszka” służącego do zwijania i rozwijania osłony okiennej, a dodatkowo ze sznurków podciągających materiał. To właśnie dzięki nim można uzyskać efektowne falbany, tak charakterystyczne dla rolet rzymskich.

Montaż

Umożliwiamy zamocowanie rolet rzymskich w trzech wariantach. Mogą być one zamontowane na:

  • ścianie
  • suficie
  • bezpośrednio na oknie

Koszt

Aby uzyskać informacje o cenach rolet rzymskich naszej firmy, prosimy o kontakt. Dokładny koszt szacowany jest po dokonania obmiarów – bezpośrednio u Klienta (zarówno pomiar, wycena, jak i konsultacja odnośnie materiałów, są usługami nieodpłatnymi).

Przykładowe zdjęcia rolet rzymskich marki ALEROLETY:

więcej zdjęć rolet rzymskich

 

powrót do oferty