AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Rolety zewnętrzne antywłamaniowe Łódź

Roleta zewnętrznaOchrona i energooszczędność

Rolety zewnętrzne kojarzą się przede wszystkim ze sposobem na dodatkowe zabezpieczenie lokalu (domu, biura lub sklepu) przed kradzieżą (stąd często nazywa się te rolety antywłamaniowymi). Jednak poza wspomnianą wyżej funkcją, posiadają one wiele zalet, z którego większość użytkowników nie zdaje sobie sprawy.

Dzięki zastosowaniu rolet zewnętrznych, zapewnić można sobie ochronę przed:

  • słońcem
  • deszczem
  • wiatrem
  • hałasem dobiegającym z zewnątrz

Ten rodzaj osłony okiennej posiada jeszcze jeden atut: pozwalają oszczędzać energię. Zatrzymują bowiem ciepło wewnątrz pomieszczenia (a warto pamiętać, że najwięcej ciepła „ucieka” przez drzwi i okna), co – dzięki roletom zewnętrznym – pozwala na duże oszczędności w okresie jesieni i zimy, kiedy mieszkania czy biura są dogrzewane (poprzez CO lub piecyki elektryczne).

Istotny jest również wygląd rolet zewnętrznych produkowanych w naszej firmie. Są one estetyczne i można śmiało zaliczyć je do dekoracji okiennych, co w najmniejszym stopniu nie wpływa na ich wytrzymałość.

Rolety zewnętrzne – dodatkowe informacje:

Kolorystyka

Nasza firma umożliwia wybór koloru dla tego rodzaju osłony okiennej spośród trzech posiadanych przez nas wzorników – w każdym z nich znajdą Państwo różne kolory i odcienie. Zachęcamy do obejrzenia oferowanych przez markę ALEROLETY wzorników rolet zewnętrznych.

Działanie rolet zewnętrznych

ALEROLETY oferuje Państwu dwa rodzaje systemów rolet zewnętrznych:

  • sterowanie ręczne
  • sterowanie przy wykorzystaniu siłownika elektrycznego

Nasze rolety zewnętrzne mogą zostać dodatkowo wyposażone w rygle automatyczne lub wieszaki blokujące, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie (utrudniają podniesienie rolety z zewnątrz).

Montaż

W naszej ofercie znajdą Państwo rolety antywłamaniowe:

  • montowane na zewnątrz lokalu
  • montowane we wnętrzu lokalu

Koszt

Aby uzyskać informacje o cenach rolet zewnętrznych naszej firmy, prosimy o kontakt. Dokładny koszt szacowany jest po dokonania obmiarów – bezpośrednio u Klienta (zarówno pomiar, wycena, jak i konsultacja odnośnie materiałów, są usługami nieodpłatnymi).

Przykładowe zdjęcia rolet zewnętrznych marki ALEROLETY:

więcej zdjęć rolet zewnętrznych

 

powrót do oferty