AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Żaluzje aluminiowe Łódź

Żaluzje aluminiowe ŁódźNowoczesne i estetyczne

Żaluzje aluminiowe to klasyczne rozwiązanie dla ochrony przed słońcem, wykorzystywane od lat. Kiedyś – dostępne w jednym kolorze, mało estetyczne i często sprawiające kłopoty w użytkowaniu. Obecnie ten rodzaj żaluzji nadal stosowany jest przez wielu Klientów, ale osłona to została unowocześniona, co sprawia, że wciąż należy do jednych z najbardziej popularnych dekoracji okiennych.

Współczesne poziome żaluzje aluminiowe to:

 • ochrona przed słońcem
 • zapewnienie intymności ich użytkownikom (przed lokatorami z na przeciwka przy przechodniami – w przypadku okien parterowych)
 • uniwersalność – stosować je można nie tylko w biurach, pokojach i sypialniach, ale również w kuchniach i łazienkach (zatem we wnętrzach, w których narażone są one na kontakt z parą wodną i wodą)

Żaluzje idealnie nadają się do wykorzystania w każdym pomieszczeniu, a dzięki dostępnej w naszej firmie, bogatej gamie kolorystycznej, można łatwo wybrać kolor żaluzji tak, by pasowały one do danego wnętrza (nie ma przeszkód w wyborze innego koloru żaluzji do łazienki, innego do kuchni, a jeszcze innego – do salonu). Nowoczesnymi żaluzjami aluminiowymi można ożywić dowolne pomieszczenie i nadać mu wyjątkowy wygląd!

Żaluzje aluminiowe – dodatkowe informacje:

Kolorystyka

Jak wspomnieliśmy wcześniej, proponujemy naszym Klientom duży wybór żaluzji aluminiowych w szerokim wachlarzu kolorystycznym. Dzięki temu łatwo jest dostosować tę osłonę okienną do własnych potrzeb i skomponować ją z wystrojem wnętrza.

Dodatkowo ten rodzaj żaluzji występuje w wariantach:

 • mat
 • połysk
 • i innych (zainteresowanych wszystkimi opcjami prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem)

Zachęcamy do przejrzenia oferowanych przez markę ALEROLETY wzorników kolorystycznych żaluzji.

Rodzaje żaluzji poziomych aluminiowych

Ten rodzaj żaluzji poziomych może być zastosowany z listwami o różnej szerokości. W naszej firmie dostępne są dwa modele:

 • listwa 16 mm
 • listwa 25 mm

Działanie żaluzji poziomych aluminiowych

Jest proste, nie wymaga wysiłku, a do sterowania żaluzją wykorzystuje się:

 • standardowy „łańcuszek” (służący do zwijania i rozwijania osłony)
 • „pokrętło” (pozwalające na ustawienie listew w pożądany sposób i decydowanie o przepuszczalności do wnętrza światła słonecznego)

Zastosowanie

Uniwersalność żaluzji aluminiowych pozwala na ich wykorzystanie jako zasłony dowolnych elementów szklanych, takich jak między innymi:

 • okna
 • drzwi balkonowe i tarasowe
 • szkolnych ścian działowych

Czyszczenie i konserwacja

Ten rodzaj zasłony okiennej pozwala na czyszczenie jej zarówno wilgotną ściereczką lub delikatną gąbką, jak również (w sytuacji, w której na żaluzji osadziło się więcej takich zabrudzeń jak kurz) odkurzacza z odpowiednią, „szczoteczkową” nakładką (należy jednak pamiętać, by moc odkurzacza ustawić na jak najniższą).

Koszt

Aby uzyskać informacje o cenach żaluzji aluminiowych naszej firmy, prosimy o kontakt. Dokładny koszt szacowany jest po dokonania obmiarów – bezpośrednio u Klienta (zarówno pomiar, wycena, jak i konsultacja odnośnie materiałów, są usługami nieodpłatnymi).

Przykładowe zdjęcia żaluzji aluminiowych marki ALEROLETY:

więcej zdjęć żaluzji

powrót do oferty