AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Rolety dzień noc Łódź

Rolety dzień noc ŁódźNowatorskie połączenie funkcji rolet i żaluzji

Rolety dzień noc to system zasłon okiennych, który z każdym rokiem zyskuje na popularności. To nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią zarówno wygodę, jak i elegancję.

Dzięki swojej unikalnej konstrukcji, pozwalają na swobodną zmianę natężenia światła słonecznego – w zależności od potrzeb i upodobań. Co ważne, tych rolet nie trzeba zwijać w ciągu dnia, wystarczy jedynie zmienić przepustowość światła (jednym ruchem ręki). Z roletami dzień noc bez trudu osiągnąć można zadowalający efekt przy minimalnym wysiłku!

Wygoda użytkowania tych osłon okiennych sprawia, że system rolet dzień noc znakomicie sprawdza się w każdych warunkach, zarówno domowych jak i biurowych. Nowoczesny design to kolejny atut tej dekoracji okiennej. Atrakcyjny wygląd nadaje pomieszczeniu, w którym jest ona zamontowana, wyjątkowy klimat.

Rolety dzień noc – dodatkowe informacje:

Kolorystyka i materiały

W naszej ofercie dostępnych jest kilkadziesiąt wariantów kolorystycznych i materiałowych rolet dzień noc. Dzięki temu bez trudu można dobrać taki wariant osłony okiennej, który idealnie wpisze się w klimat wnętrza.

Czyszczenie i konserwacja

Rolety dzień noc wykonane są z delikatnych materiałów, dlatego jeśli pojawią się na nich zabrudzenia, nie należy czyścić ich detergentami. W przypadku niewielkich zabrudzeń, wystarczy wilgotna ściereczka. Jeśli osłona okienna nie była systematycznie pielęgnowana i zebrał się na jej powierzchni osad, można skorzystać z odkurzacza wyposażonego w końcówkę ze „szczoteczką” (moc odkurzacza należy ustawić na najniższą!)

Koszt

Aby uzyskać informacje o cenach rolet dzień noc naszej firmy, prosimy o kontakt. Dokładny koszt szacowany jest po dokonania obmiarów – bezpośrednio u Klienta (zarówno pomiar, wycena, jak i konsultacja odnośnie materiałów, są usługami nieodpłatnymi).

Przykładowe zdjęcia rolet dzień noc marki ALEROLETY:

więcej zdjęć rolet dzień noc

 

powrót do oferty