AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Żaluzje drewniane Łódź

Żaluzje drewniane ŁódźElegancja w połączeniu z naturą

Żaluzje drewniane na popularności zyskują od kilku lat, a liczba osób zainteresowanych tego rodzaju osłoną okienną zwiększa się  z każdym kolejnym rokiem.

Z czego wynika rosnąca popularność żaluzji drewnianych?

  • stanowią sposób na ochronę pomieszczenia przed słońcem
  • gwarantują intymność (ich zasłonięcie skutecznie uniemożliwia zaglądanie do wnętrza lokalu użytkowników mieszkań i domów  z na przeciwka, ale też przechodniów – w przypadku zastosowania tej osłony okiennej w oknach parterowych)
  • są uniwersalne (można je wykorzystać, podobnie jak żaluzje aluminiowe, zarówno w oknach, jak i drzwiach balkonowych czy tarasowych)
  • i wreszcie – stanowią prawdziwą dekorację (są eleganckie, nadają wnętrzu uroku i niepowtarzalnego wyglądu)

Ten rodzaj osłony okiennej wybierany jest też przez miłośników ozdób czy mebli wykonanych z drewna – a z ekologicznego drewna powstają właśnie żaluzje drewniane, projektowane i produkowane przez naszą firmę. Wszyscy lubiący otaczać się drewnianymi meblami, panelami ściennymi czy podłogowymi, z pewnością chętnie zdecydują się na uzupełnienie wnętrza dzięki żaluzjom drewnianym.

Żaluzje drewniane – dodatkowe informacje:

Kolorystyka i rodzaj materiału

Posiadamy w ofercie szeroki wybór odcieni i gatunków drewna, z których każdy z naszych Klientów może wybrać dla własnej osłony okiennej tak, by komponowała się ona z wyposażeniem wnętrza lokalu, w którym ma zostać zamontowana. Dopasować je można do odcieni mebli, parkietu czy blatu kuchennego. Co istotne, Klient ma możliwość wyboru nie tylko kolorystyki dla listew żaluzji drewnianych, ale także dla pozostałych elementów składających się na ten rodzaj dekoracji okiennej.

Wzorniki kolorystyczne żaluzji drewnianych.

Montaż

Proponujemy trzy warianty zamocowania żaluzji drewniane:

  • zamontowanie w profilu szyby (z tzw, prowadzeniem żyłkowym)
  • zamontowaniu do profilu okna
  • zamontowanie do ściany

Czyszczenie i konserwacja

Żaluzje drewniane można czyścić „na sucho”, przecierając je ściereczką (ale trzeba to robić regularnie). Jeśli na żaluzjach pojawią się trudniejsze do usunięcia zabrudzenia, można skorzystać z dostępnych na rynku środków przeznaczonych do mycia drewna. Nakłada się je na wilgotną ściereczkę, czyści nią listwy, a następnie wyciera do sucha.

Koszt

Aby uzyskać informacje o cenach żaluzji drewnianych naszej firmy, prosimy o kontakt. Dokładny koszt szacowany jest po dokonania obmiarów – bezpośrednio u Klienta (zarówno pomiar, wycena, jak i konsultacja odnośnie materiałów, są usługami nieodpłatnymi).

Przykładowe zdjęcia żaluzji drewnianych marki ALEROLETY:

więcej zdjęć żaluzji drewnianych

 

powrót do oferty