AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Żaluzje pionowe verticale Łódź

Żaluzje pionowe w salonieElegancja w każdym calu

Żaluzje pionowe ( czyli tzw. verticale) są szczególnie popularne w lokalach biurowych, centrach medycznych czy gabinetach lekarskich. Z tego typu osłon okiennych skorzystało już tysiące instytucji, punktów sprzedaży oraz innych pomieszczeni w wielu firmach w Łodzi, ale i na całym świecie! Jednak sprawdzają się one w także w domach – zwłaszcza w salonach czy sypialniach. Ich łatwa obsługa i estetyczny wygląd sprawiają, że cieszą się one uznaniem prawdziwej rzeszy użytkowników. I trudno się temu dziwić – żaluzjami pionowymi można osiągnąć efekt elegancji, przy jednoczesnym zachowaniu podstawowych funkcji osłony okiennej.

Są estetyczne i nowoczesne, a ich wyjątkowy design sprawia, że ta osłona okienna nadaje wnętrzu prawdziwie nieszablonowy wygląd.

Żaluzje pionowe to także:

  • ochrona przed słońcem
  • regulacja natężenia nasłonecznienia, dzięki możliwości obracania pionowych pasów (od ich całkowitej przepustowości do całkowitego zaciemnienia)
  • zapewnienie ich użytkownikom intymności (właśnie ta funkcja sprawia, że verticale znaleźć można w niemal każdym gabinecie lekarskim, w którym tak ważne jest zapewnienie Pacjentowi komfortu w czasie przeprowadzanego badania)

Można je zobaczyć niemal w każdym oknie, w wielu instytucjach a ostatnio również we wnętrzach mieszkalnych. Są praktyczne i łatwe w obsłudze. Dzięki coraz bogatszej kolorystyce, fakturom, wzorom żaluzje pionowe można łatwo dostosować do wyposażenia pomieszczenia.

Żaluzje pionowe – dodatkowe informacje:

Wzory i kolory

Nasza firma proponuje Klientom szeroki zarówno kolorów żaluzji pionowych, jak i materiałów – tkanin dekoracyjnych. Tak bogaty wachlarz możliwości pozwala Klientom na dobranie żaluzji pionowej, która będzie idealnie pasować do charakteru pomieszczenia, stanowiąc jego eleganckie uzupełnienie.

Kolorystyka żaluzji pionowych.

Czyszczenie i konserwacja

Podczas produkcji żaluzji pionowych wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, które są odporne na najpopularniejszy rodzaj zanieczyszczeń (takich jak np. kurz). Do ich pielęgnacji wystarczy wilgotna szmatka, a do usunięcia niewielkich zabrudzeń „punktowych” – zwykła gumka do ścierania.

Koszt

Aby uzyskać informacje o cenach żaluzji pionowych naszej firmy, prosimy o kontakt. Dokładny koszt szacowany jest po dokonania obmiarów – bezpośrednio u Klienta (zarówno pomiar, wycena, jak i konsultacja odnośnie materiałów, są usługami nieodpłatnymi).

Przykładowe zdjęcia żaluzji pionowych (verticali) marki ALEROLETY:

więcej zdjęć żaluzji pionowych

 

powrót do oferty