AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Rolety dachowe Łódź

Roleta dachowa ŁódźStworzone z myślą o strychach i poddaszach

Rolety dachowe stosowane są, oczywiście w oknach dachowych – sprawdzają się na wszystkich poddaszach, bez względu na stopień nachylenia okna, które się w nich znajdują . Nadają pomieszczeniu nowoczesny i elegancki wygląd, stanowiąc doskonałe uzupełnienie wnętrza. Rolety dachowe naszej firmy dostępne są dla okien producentów: Fakro, Roto, Velux i Okpol.

Tego rodzaju osłony okienne marki ALEROLETY wykonane są z najwyższej jakości materiałów, odpornych na zabrudzenia – nie tylko takich, jak kurz. To dodatkowy atut naszych produktów – łatwość czyszczenia w połączeniu z nowoczesnym designem i łatwością obsługi. Z naszymi roletami dachowymi, każde poddasze nabierze wyjątkowego stylu, a jednocześnie będzie chronione przez przegrzaniem.

Rolety dachowe są zatem:

 • skuteczną ochroną przed słońcem
 • systemem pozwalającym na minimalizację nagrzewania się pomieszczenia
 • estetyczne – stanowią dekorację komponującą się z wystrojem wnętrza
 • łatwe w czyszczeniu

Rolety dachowe – dodatkowe informacje:

Wzory i kolory

Rolety dachowe to jeden z rodzajów rolet materiałowych, a nasza firma posiada bogaty wybór zarówno kolorystyki, jak i materiałów, z których produkujemy osłony okienne. Tak szeroki wachlarz kolorów i tkanin, pozwoli każdemu z naszych Klientów wybrać produkt, który spełni jego oczekiwania.

Przepuszczalność światła

Poddasza, na których zastosowanie znajdują rolety dachowe, to miejsca szczególnie podatne na działanie promieni słonecznych (zwłaszcza w oknach skierowanych na wschód). W naszej ofercie znaleźć można materiały dla rolet, które skutecznie powstrzymają zbyt intensywne nasłonecznienie. Ale w sytuacji, w której zbyt intensywne światło nie stanowi dla naszych Klientów problemu, możemy zaproponować tkaninę rozpraszającą je w niewielkim stopniu.

A zatem z jakich materiałów wykonane są nasze rolety dachowe?

 • żakardowych (inaczej: siateczkowych) – subtelnie rozpraszających światło, których główną rolą jest nadanie pomieszczeniu estetycznego i stylowego wyglądu
 • uniwersalnych – o średniej przepustowości światła (cieszących się największą popularnością, ponieważ skutecznie chronią przed światłem słonecznym, a jednocześnie pełnią funkcję dekoracyjną)
 • podgumowanych – w pełni zaciemniających (w niemal 100%), mających zastosowanie głównie w oknach wychodzących na wschód (nie odbiegających jednak estetyką od pozostałych materiałów)

Wszystkie powyższe materiały są:

 • są impregnowane
 • pochodzą od sprawdzonych producentów
 • charakteryzują się wysoką jakością i estetyką (posiadają gwarancję jakości)
 • zapewniają użytkowanie wykonanych z nich produktów przez wiele lat

Dostępne w ofercie naszej firmy tkaniny dla rolet dachowych (gładkie, z motywami, na specjalne zamówienie).

Kolorystyka zabudowy

Oferowana przez nas zabudowa rolet dachowych dostępna jest w trzech kolorach:

 • białym
 • srebrnym
 • brązowym

Czyszczenie i konserwacja

Dzięki zastosowaniu w materiale rolet specjalnych włókien, ich czyszczenie nie jest czasochłonne – w przypadku pojawienia się na materiale zabrudzenia, wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką.

Koszt

Aby uzyskać informacje o cenach rolet dachowych naszej firmy, prosimy o kontakt. Dokładny koszt szacowany jest po dokonania obmiarów – bezpośrednio u Klienta (zarówno pomiar, wycena, jak i konsultacja odnośnie materiałów, są usługami nieodpłatnymi).

Przykładowe zdjęcia rolet dachowych marki ALEROLETY:

więcej zdjęć rolet dachowych

 

powrót do oferty