AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Plisy okienne Łódź

Plisy ŁódźEleganckie i wyjątkowo funkcjonalne osłony na każde okno

Plisy  (lub też żaluzje plisowane) to innowacyjne rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku każdego okna – bez względu na jego rodzaj, wielkość i kształt. Wybór plis pozwala na swobodną regulację natężenia światła oraz na zasłanianie wybranej części okna – rozsunąć można je zarówno w dół, jak i w górę. Dzięki temu można nie tylko z łatwością osiągnąć pożądany poziom naświetlenia pomieszczenia, ale też stworzyć wyjątkową dekorację, nadającą mu niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. Z plisami można osiągnąć niepowtarzalny efekt i stworzyć osłonę okienną jedyną w swoim rodzaju!

Wzory i kolory

Nasza firma posiada w ofercie bogaty wachlarz kolorystyczny materiałów, z których wykonujemy plisy. Również same materiały różnią się fakturą, co pozwala każdemu naszemu Klientowi skomponować niepowtarzalną osłonę okienną, która będzie uzupełnieniem aranżacji pomieszczenia, w jakim ma zostać zamontowana.

Plisy – dodatkowe informacje:

Przepuszczalność światła

W zależności od preferencji Klienta oraz funkcji, jaką mają w jego indywidualnym przypadku pełnić plisy, możliwe jest wykonanie ich z materiałów:

  • żakardowych – lekko rozpraszających światło (rozwiązanie idealne dla osób, którym zależy przede wszystkim na zastosowaniu plis jako dekoracji okiennej)
  • uniwersalnych – przepuszczających światło w średnim stopniu, nie odbiegających estetyką od materiału żakardowego
  • podgumowanych – pozwalających na niemal stuprocentowe zaciemnienie wnętrza (wybór tego wariantu nadal gwarantuje piękny wygląd osłony!)

Wszystkie materiały, z których wykonywane są nasze żaluzje plisowane:

  • są impregnowane
  • pochodzą od sprawdzonych producentów
  • charakteryzują się wysoką jakością i estetyką (posiadają gwarancję jakości)
  • zapewniają użytkowanie wykonanych z nich produktów przez wiele lat

Działanie plis

Unikatowość tej osłony okiennej polega na możliwości zasłonięcia dowolnej części okna – nawet tylko jego środkowej części. Pozwala na to zarówno standardowy system sterowania plisami (przy wykorzystaniu „łańcuszków”), jak i ten, w którym sterowanie odbywa się za pomocą górnej bądź dolnej listwy (będącej częścią plisy).

Zastosowanie

Żaluzje plisowane zamontować można w każdego typu oknie, zarówno w tych o tradycyjnym kształcie, jak i w oknach nietypowych (kwadratowych, okrągłych, trapezowych). W przypadku tej osłony nie ma także znaczenia kąt nachylenia okna, znakomicie sprawdzi się zatem ona na poddaszu.

Czyszczenie i konserwacja

Materiały stosowane w naszej firmie, są odporne na przyciąganie kurzu i łatwe w utrzymaniu w czystości. Ewentualne zabrudzenia usunąć z nich można wilgotną ściereczką.

Koszt

Aby uzyskać informacje o cenach plis naszej firmy, prosimy o kontakt. Dokładny koszt szacowany jest po dokonania obmiarów – bezpośrednio u Klienta (zarówno pomiar, wycena, jak i konsultacja odnośnie materiałów, są usługami nieodpłatnymi).

Przykładowe zdjęcia plis marki ALEROLETY:

więcej zdjęć plis

 

powrót do oferty