AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Żaluzje drewniane Łódź

Ekologiczne osłony okienne

Polub ten wpis!

Preferujesz ekologiczny styl życia i szukasz osłon okiennych, które będą przyjazne dla środowiska? Drewniane żaluzje to ukłon w stronę natury. Znakomicie prezentują się we wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych. Wyróżnia je prosty, ale ponadczasowy design. Łatwo utrzymać lamele w czystości, a samo użytkowanie żaluzji jest łatwe i przyjemne. Marka ALEROLETY oferuje niezawodne osłony okienne wykonane z ekologicznych materiałów podlegających biodegradacji.

Żaluzje drewniane w służbie wygody i przytulności

Bez względu na to, czy wnętrze urządzono w stylu nowoczesnym czy też retro lub klasycznym, drewniane żaluzje w odpowiednim odcieniu znakomicie podkreślą charakter aranżacji. Drewno to uniwersalny materiał wykończeniowy, dzięki któremu pomieszczenie staje się przytulne i „ciepłe”.

Drewniana osłona okienna współgra z każdą kolorystyką wystroju. Mile widziana jest w szczególności w aranżacjach skandynawskich, rustykalnych, a także nowoczesnych (np. urban jungle). Znajduje zastosowanie w salonach, sypialniach, pokojach dziecięcych, a także w kuchniach.

Drewniane lamele w aranżacjach biurowych

W obiektach komercyjnych, biurach i instytucjach żaluzje drewniane sprawdzą się nie tylko w oknach. Można je zamontować na przeszklonych ściankach działowych lub szklanych drzwiach. Doskonale podkreślą ponadczasowy charakter biura, sali konferencyjnej, gabinetu lekarskiego lub kancelarii.

Łatwa pielęgnacja

Utrzymanie żaluzji drewnianych w czystości jest łatwe, ale wymaga systematyczności. Od czasu do czasu powinniśmy przetrzeć lamele suchą ściereczką (w sklepach można znaleźć specjalne szczoteczki do usuwania kurzu z żaluzji). Drugą możliwością jest użycie odkurzacza wyposażonego w końcówkę z miękkim włosiem. Jeśli na powierzchni żaluzji powstały zabrudzenia trudne do usunięcia, warto sięgnąć po preparat lub chusteczki nawilżane przeznaczone do pielęgnacji drewna.

Dlaczego warto wybrać żaluzje drewniane?

  • skutecznie chronią wnętrze przed słońcem, światłem latarni oraz wścibskimi spojrzeniami przechodniów

  • pełnią funkcję dekoracyjną (podkreślają naturalność oraz rustykalność wystroju pomieszczenia, a innym razem „ocieplają” wizerunek ultranowoczesnego biurowca, w którym główną rolę gra surowa cegła i beton)

  • są wyprodukowane z ekologicznego surowca bardzo dobrej jakości

  • oferują kilka opcji montażu – do profilu okna, do ściany lub w profilu szyby (w zależności od potrzeb)

  • są wygodne w użytkowaniu

  • dzięki precyzyjnemu wykonaniu posłużą przez wiele lat

  • dostępne w wielu odcieniach (wzornik kolorów żaluzji drewnianych)

Marka ALEROLETY oferuje doskonałej jakości żaluzje drewniane w atrakcyjnych cenach. Wykonanie pomiarów oraz wycena usługi są bezpłatne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą żaluzji drewnianych!

Roleta materiałowa czy żaluzje aluminiowe?
Nowoczesne osłony okienne