AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Zbliżenie na lamele żaluzji aluminiowych

Najpopularniejsze osłony wnętrz ostatnich latach

Polub ten wpis!

W kolejnych artykułach sprawdzimy, jak rok po roku (na przestrzeni ostatnich pięciu lat) zmieniały się nie tyle same osłony okienne, co ich popularność. Które z nich i kiedy kupowane były najczęściej? Jakie mogły być tego przyczyny?

Ogromny wybór dekoracji

okiennych, dostępnych na rynku już od dawna, sprawia że faktycznie każdy może znaleźć osłonę idealną dla swoich potrzeb. Czy jednak częściej wybierano dobrze już znane w Polsce rolety materiałowe lub żaluzje aluminiowe? A może Klienci chętniej zaopatrywali się w plisy lub rolety dzień-noc?

Sytuacja ekonomiczna a osłony okienne

Sprawdzimy również jak sytuacja gospodarcza w poszczególnych latach, wpływała na dokonywanie wyboru. Czy częściej kupowane były droższe dekoracje okienne w czasie względnej stabilizacji gospodarczej? Jak zmieniło się to w okresie pandemii, a następnie – po wybuchu wojny na Ukrainie? Czy i na osłonach okiennych Polacy zaczęli oszczędzać czy jednak traktowali je jako wieloletnią inwestycję?

W podsumowaniu

cyklu tekstów sprawdzimy, które z osłon okiennych wybierane były najczęściej i czy ranking osłon okiennych, wybieranych przez Klientów, znacząco różnił się od siebie rok do roku. Sprawdzimy także, jakie obecnie osłony okienne, kupowane są najchętniej – chociaż do końca roku 2023-ego, zostało jeszcze sporo czasu.

Już teraz zachęcamy do spojrzenia w swoje okna i zastanowienia się, ile lat mają wiszące w nich dekoracje okienne i przypomnienie sobie okoliczności ich zakupu. Czy kierowali się Państwo dopasowaniem dekoracji do aranżacji lokalu? A może głównym powodem jej wybrania była kwestia ceny? Zachęcamy do dzielenia się swoimi uwagami w komentarzach na naszych mediach społecznościowych, po każdorazowym opublikowaniu przez nas wpisu z bieżącego cyklu!

Praktyczne porady dotyczące dekoracji okiennych
Innowacje technologiczne w osłonach okiennych - podsumowanie