AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Szare rolety wolnowiszące

Przestrzeń dla biznesu a dekoracje okienne – podsumowanie

Polub ten wpis!

Dobór idealnej osłony okiennej do przestrzeni komercyjnej, w dużym stopniu zależy od rodzaju samego przedsiębiorstwa. Skromny sklep papierniczy w połączeniu z eleganckimi roletami rzymskimi czy elegancki salon kosmetyczny z oknami, które chronią tylko żaluzje zewnętrzne (podniesione w czasie otwarcia salonu) to złe połączenie. Podobnie jak w przypadku mieszkań prywatnych, taki i w przestrzeniach biznesowych – dekoracje okienne powinny odpowiadać aranżacji całego lokalu.

Wszystkie dekoracje dozwolone,

pod warunkiem, że zostaną one wykorzystane umiejętnie. Nowoczesne osłony okienne dodają wnętrzu estetyki, ale przy odpowiedniej kolorystyce, mogą stać się subtelnym tłem – pozostawiając więcej miejsca na ekspozycję tego, co najważniejsze w danej przestrzeni. Witryny prezentujące towar nie mogą zatem być przesłonięte zbyt „wyrafinowanymi” osłonami, za to w salonach SPA można pozwolić sobie na wprowadzenie do wnętrza odrobiny dodatkowego luksusu, wybierając piękne i estetyczne dekoracje okienne.

Zadbanie o prywatność

tak Klientów, jak i Pracowników, jest najważniejsza. Należy stworzyć miejsce, w którym osoby z personelu będą bez przeszkód mogły wykonywać swoje obowiązki (a taką przeszkodą z pewnością są refleksy słońca na monitorach czy odbijające się od luster, przy których pracują fryzjerzy). Gabinety SPA, kosmetyczne, a przede wszystkim lekarskie, powinny z kolei skoncentrować się na zadbaniu o komfort osób, które te miejsca odwiedzają. Zapewnienie całkowitej prywatności jest kluczowe zwłaszcza dla Pacjentów, którzy często i tak są spięci przed wizytą u lekarza. Wnętrze gabinetu powinno wprowadzać spokój i harmonię, a dekoracje okienne – zagwarantować poczucie całkowitego bezpieczeństwa.

W naszej serii artykułów omówiliśmy rolety, plisy i żaluzje, wskazując przestrzenie komercyjne, w których dane dekoracje okienne sprawdzą się najlepiej. Mamy nadzieję, że nasze sugestie i wskazówki okazały się pomocne dla każdego przedsiębiorcy, który zastanawia się nad doborem odpowiedniej osłony okiennej. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu!

Dekoracje okienne dopasowanie do indywidualnych potrzeb
Dekoracje okienne w przestrzeniach komercyjnych