AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Roleta zewnętrzna

Rolety zewnętrzne – rozwiązanie na polską jesień

Polub ten wpis!

Orkany coraz częściej dają się we znaki mieszkańcom Łodzi i całej Polski, głównie jesienią. Rolety zewnętrzne znakomicie chronią przed tak silnym wiatrem.

Estetyczne, wręcz eleganckie współczesne rolety zewnętrzne, to nie tylko sposób na dodatkowe zabezpieczenie lokalu czy mieszkania przed włamaniem. To również znakomita ochrona okien i całego wnętrza, między innymi przed silnym wiatrem.

Dlaczego to rozwiązanie jest tak skuteczne? Konstrukcja rolety zewnętrznej sprawia, że odgłosy pochodzące z zewnątrz są tłumione (w tym również silne podmuchy i „świst” wiatru, który nie należy do najprzyjemniejszych dźwięków dla ludzkiego ucha). Dodatkowo produkt ten nie pozwala na wdarcie się do wnętrza zimna, jakie towarzyszy orkanowi, a idąc dalej – również zamieci śnieżnej.

Roleta zewnętrzna zatrzymuje ciepło w pomieszczeniu, pełni więc również rolę dodatkowego systemu „dogrzewającego” mieszkanie. A przy tym jest łatwa w konserwacji, utrzymaniu jej w czystości i, co równie ważne, codziennemu użytkowaniu. Wiele rolet zewnętrznych można obsługiwać za pomocą pilota, dzięki czemu nie ma konieczności wkładania żadnego wysiłku w podnoszenie czy opuszczanie rolety.

W okresie „typowej polskiej jesieni” (mniej złotej, za to bardziej „burzliwej”) warto zatem pomyśleć o zainstalowaniu takiego systemu w swoim domu, mieszkaniu czy lokalu biurowym.

W razie pytań zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością podamy dodatkowe informacje na temat skuteczności rolet zewnętrznych i zaletach związanych z ich zamontowaniem.

 

powrót do bloga

 

autor: Ewelina Szczecińska

Eleganckie i skuteczne rolety materiałowe