AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Moskitiera w oknie uchylonym

Czas na moskitiery

Polub ten wpis!

Choć zimowa aura nie odpuszcza, już wkrótce trzeba będzie pomyśleć o moskitierach – wyjątkowo przydatnych wiosną i w okresie letnim.

O tym, jak uciążliwe potrafią być owady, wiedzą chyba wszyscy. A gdy tylko zaczyna się ocieplać, wraz ze słońcem i wyższym temperaturami, pojawiają się muchy, osy i komary. Walka z nimi jest wyjątkowo uciążliwa, lepiej jest zatem zapobiec przedostaniu się ich do wnętrza mieszkania. Rolę świetnego zabezpieczenia przed nimi odgrywają moskitiery.

Moskitiery to, mówiąc najprościej, siatki zamontowane w oknach czy drzwiach balkonowych (lub tarasowych). Przepuszczają do wnętrza pomieszczenia świeże powietrze (co w okresie letnim jest szczególnie ważne), jednocześnie zatrzymując „nieproszonych gości”. I choć na myśl o „siatce w oknie” wiele osób może się wzbraniać, to zapewniamy – nasze moskitiery okienne są wyjątkowo estetyczne. Wykonane są z najwyższej jakości aluminium oraz siatki z włókna węglowego.

Zalety moskitier naszej firmy to przede wszystkim:

  • trwałość – materiał, z którego są wykonane, jest trwały i mocny, co oznacza, że moskitiery nie trzeba zmieniać co sezon;
  • doskonała widoczność – dzięki zastosowaniu specjalnej siatki nie dochodzi do „zaciemnienia” pomieszczenia;
  • moskitiery pozostają czyste – dzięki odpowiedniemu materiałowi, nie przyciągają kurzu, nie osadza się na nich brud;
  • dopasowanie – produkowanie na wymiar (nie pozostawiają odsłoniętych fragmentów okna, ale też nie „wystają” poza jego obręb).

W ofercie naszej firmy zamówić można trzy rodzaje moskitier:

  • ramkowe
  • drzwiowe
  • rolowane

W razie pytań serdecznie zachęcamy do kontaktu!

 

powrót do bloga

Dekoracje okienne a koty