AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Roleta - kolorowe motyle

Jaka osłona okienna do pokoju malucha?

Polub ten wpis!

Osłona okienna w pokoju dziecięcym z jednej strony zapewnia optymalne warunki do snu, zabawy i nauki, z drugiej zaś pełni funkcję dekoracyjną. W tym artykule podpowiadamy na co zwrócić uwagę wybierając roletę do pomieszczenia, z którego korzystać będą najmłodsi członkowie rodziny.

Stylowe rolety zaciemniające

W pokoju malucha sprawdzą się proste rolety wolnowiszące wykonane z wysokiej jakości materiałów. Możemy zdecydować się na tkaninę żakardową lub uniwersalną, czyli średniozaciemniającą. Osłony tego typu zapewnią skuteczną ochronę przeciwsłoneczną. Jest to szczególnie ważne w przypadku małych dzieci, które sypiają również w ciągu dnia. W porze drzemki łatwo, szybko i bezszelestnie przesłonimy całe okno lub jego część.

Osłony łatwe w utrzymaniu czystości

Dzieci uwielbiają kreatywne zabawy z farbami, plasteliną i kredkami w roli głównej. Idealnie, jeśli osłonę okienną wyprodukowano z tkaniny impregnowanej, czyli takiej, która jest odporna na zabrudzenia. Tekstylne rolety marki AleRolety wykonane są ze specjalnego rodzaju włókna. W razie potrzeby można przetrzeć powierzchnię materiału wilgotną ściereczką lub gumką do ścierania.

Oferujemy rolety materiałowe wolnowiszące oraz w kasetkach. Wyposażone są w solidny mechanizm zębatkowy:

  • typ Fantazja – system bez hamulca

  • typ Besta – posiada automatyczny hamulec.

Eleganckie plisy

To kolejny rodzaj osłony okiennej, który idealnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym. Roleta plisowana pozwala optymalnie regulować dostęp światła. Umożliwia przesłonięcie dowolnego fragmentu okna. Jest łatwa w obsłudze i nie wymaga specjalnej pielęgnacji. W naszej ofercie znaleźć można plisy żakardowe (delikatnie rozpraszające światło), uniwersalne (o średnim stopniu zaciemnienia) i podgumowane (w pełni zaciemniające). Zaletą tej osłony okiennej jest możliwość dopasowania plis do dowolnego kształtu okna. Kurz i drobne zabrudzenia bez problemu usuniemy za pomocą wilgotnej ściereczki.

Rolety z bajecznym motywem

Maluchy przepadają za intensywnymi kolorami oraz motywami z bajek. Osłona okienna prezentująca ulubionego bohatera, samochody, zwierzaki lub księżniczki będzie ciekawym dopełnieniem wystroju pokoju dziecięcego. Oferujemy wysokiej jakości rolety wykonane z tkanin na zamówienie.

Osłony okienne w pokoju dziecięcym pełnią kilka kluczowych funkcji:

  • zabezpieczają wnętrze nie tylko przed nadmiernym światłem, ale także przed przegrzaniem w upalne dni

  • kolorowy materiał korzystnie wpływa na samopoczucie dziecka i doskonale współgra z aranżacją pokoju malucha

  • zapewniają spokojny sen w ciągu dnia.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

Piękne zimowe aranżacje okienne
Osłony wewnętrzne czy zewnętrzne?