AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Żaluzje pionowe Łódź

Praktyczna osłona okienna do biura

Polub ten wpis!

Bez względu na to, czy pracujemy w dużej korporacji, czy prowadzimy małe przedsiębiorstwo, biuro to nasza wizytówka. To, jak wygląda przestrzeń, w której spędzamy kilka godzin każdego dnia, wpływa na komfort pracy. Wystrój biura jest również oceniany przez osoby z zewnątrz – kontrahentów, współpracowników, przedstawicieli różnych instytucji. Powinniśmy zatem zadbać o dobry wizerunek firmy: urządzić biuro z myślą o swoich potrzebach, ale także mieć na uwadze, że będzie ono odwiedzane przez klientów oraz partnerów biznesowych.

Rolety i żaluzje w aranżacji biura

Urządzając przestrzeń biurową i konferencyjną należy zadbać o wygodę wszystkich użytkowników. Nawet najmniejszy element wyposażenia ma znaczenie, dlatego starannie dobrana osłona okienna podkreśli styl aranżacji, a przede wszystkim zastąpi mało praktyczne firany i zasłony, które w obiektach biurowych nie cieszą się zbyt dużą popularnością.

Znakomicie sprawdzą się oszczędne w formie żaluzje poziome lub pionowe. Te pierwsze od lat znajdują zastosowanie w obiektach biurowych i komercyjnych, instytucjach publicznych, restauracjach, hotelach itd. Można je zamocować w oknie, ale nie tylko. Znakomicie spełnią swe zadanie na przeszklonych ściankach działowych. Dzięki odpowiedniej osłonie możemy stworzyć prywatny kącik do pracy.

W ofercie marki ALEROLETY znaleźć można szeroki wybór żaluzji poziomych w rozmaitych kolorach. Dzięki temu z łatwością dopasujemy osłonę okienną do stylu aranżacji. W centrach konferencyjnych i szkoleniowych idealnie sprawdzą się również dobrej jakości żaluzje pionowe, czyli tzw. verticale. Tego typu osłona okienna znakomicie prezentuje się w dużych, przestronnych wnętrzach. Oba rodzaje żaluzji są wygodne w użytkowaniu i łatwe w czyszczeniu.

Jaka roleta do „home office”?

Aranżując przydomowe biuro możemy śmiało sięgać po mniej formalne rozwiązania wnętrzarskie. Warto jednak zainwestować w porządną roletę, która uchroni pomieszczenie przed nadmiernym światłem słonecznym i spojrzeniami przechodniów. Jeśli zależy nam na stworzeniu nowoczesnej przestrzeni biurowej, postawmy na klasyczne żaluzje lub rolety typu dzień-noc. Osłona okienna w stonowanym kolorze bieli, szarości czy beżu znakomicie sprawdzi się w minimalistycznych lub loftowych aranżacjach.

Przytulnie i funkcjonalnie

Zdarza się, że pracujemy w salonie, jadalni czy nawet kuchni. Wówczas warto zadbać o to, aby osłona okienna korespondowała z wystrojem pomieszczenia, a jednocześnie była funkcjonalna. Efektowne plisy czy też rolety rzymskie będą fantastycznie wyglądać w przytulnym kąciku do pracy. Aranżację okna można uzupełnić o zielone rośliny doniczkowe, świece zapachowe i inne stylowe drobiazgi.

Marka ALEROLETY od lat zaopatruje Klientów w solidne osłony okienne do przestrzeni biurowych i mieszkalnych. Co ją wyróżnia?

  • terminowość

  • doskonała jakość produktów

  • szeroki wybór asortymentu

  • atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na rolet i żaluzji!

Nowoczesne osłony okienne
Jaka roleta sprawdzi się w łazience?