AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Roleta dzień noc

Rolety dzień noc

Polub ten wpis!

Wszystkich, którzy wahają się pomiędzy wyborem klasycznych żaluzji a rolet materiałowych, zachęcamy do zapoznania się z roletami dzień noc, które łączą oba wspomniane wcześniej rozwiązania w jedną, elegancką zasłonę okienną!

Roleta czy żaluzja? Nie zawsze łatwo jest dokonać wyboru pomiędzy tymi rozwiązaniami. Ale w ofercie naszej firmy znaleźć można estetyczną i funkcjonalną osłonę na okno, która jest znakomitym kompromisem pomiędzy roletami i żaluzjami. Rolety dzień noc na pierwszy rzut oka nasuwają skojarzenie z tradycyjnymi żaluzjami, ale przy dokładniejszym przyjrzeniu się temu produktowi, łatwo jest dostrzec zasadnicze różnice, dzięki którym właśnie rolety dzień noc zyskują coraz większe grono zwolenników.

Osłona ta składa się z dwóch pasów tkanin, z których każda różni się przepuszczalnością światła. Pozwala to łatwo regulować nasłonecznienie pomieszczenia, w którym tego typu osłona okienna jest zamontowana. Rolety te można również zwijać tak, jak tradycyjne rolety materiałowe czy żaluzje, ale dzięki wspomnianemu wcześniej rozwiązaniu, zwykle nie ma takiej potrzeby. W każdej chwili można bowiem zmienić natężenie światła słonecznego przedostającego się do wnętrza.

Rolety dzień noc produkowane w naszej firmie, to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą:

  • zamontować w swoim oknie niestandardową osłonę o nowoczesnym wyglądzie
  • mieć pełną kontrolę nad nasłonecznieniem pomieszczenia
  • łatwo obsługiwać osłonę okienną i mieć pewność, że bez trudu utrzymają ją w czystości
  • mieć pewność, że zakupiona roleta dzień noc będzie idealnie dopasowana do okna (oferujemy bezpłatny pomiar i wycenę)

Szeroki wybór kolorystyki i designu rolet dzień noc naszej firmy, to dodatkowy atut. Z łatwością wybiorą Państwo taki produkt, który będzie uzupełniać aranżację pomieszczenia, w którym zostanie zamontowany. Zachęcamy do obejrzenia naszych rolet dzień noc w galerii zdjęć, a w razie jakichkolwiek pytań – do kontaktu z naszą firmą.

 

powrót do bloga

Rolety materiałowe
Rolety zewnętrzne - pytania i odpowiedzi