AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Biała roleta Łódź

Rolety materiałowe

Polub ten wpis!

Rolety materiałowe to znakomite i uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie wygodę. Łatwe w obsłudze i utrzymaniu w czystości, znajdują zastosowanie w mieszkaniach, domach jednorodzinnych oraz hotelach i biurach na całym świecie.

Na czym polega uniwersalność rolet materiałowych?

Współczesne rolety pozwalają na ich montaż w dowolnym pomieszczeniu – również w kuchni czy w łazience, gdzie narażone są na kontakt z wodą, wilgocią oraz parą. Materiał, z którego są wykonane, bez problemu „radzi sobie” w każdych warunkach.

Rolety naszej firmy są dodatkowo impregnowane, co wzmacnia ich wytrzymałość oraz zmniejsza problem w postaci pojawiania się na tkaninie zabrudzeń. Rolety „nie przyciągają” też kurzu, a ich pielęgnacja jest wyjątkowo prosta. Wystarczy od czasu do czasu przetrzeć je wilgotną ścierką, by wyglądały jak nowe. W ten sam, prosty sposób, można usunąć z rolet nieestetyczne plamy, które mogą się na nich pojawić (zwłaszcza w kuchni, w której łatwo o tego typu zanieczyszczenia, ale także w pokoju dziecinnym). Dobrym rozwiązaniem na pozbycie się z materiału mniejszych zabrudzeń, jest skorzystanie ze zwykłej gumki do ścierania, która nie zniszczy rolety, a za to pozwoli na szybkie usunięcie z niej choćby kredek do malowania, którymi bawi się dziecko, „przyozdabiając” osłonę okienną.

Morze możliwości!

Marka ALEROLETY oferuje swoim Klientom rolety materiałowe różniące od siebie się nie tylko przepustowością światła, ale kolorystyką i zdobieniami. Wiele tkanin, z których powstają nasze produkty, przyozdabiają wzory – idealne nie tylko do pokoju dziecka (np. w żaglówki), ale także do salonu czy sypialni (wzory geometryczne – zarówno wyraziste, jak i bardziej subtelne). Bez problemu można zatem wybrać osłonę okienną, która sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i dopasować ją do dekoracji wnętrza czy jego kolorystki. A ponieważ wszystkie nasze rolety wykonywane są na wymiar nie istnieje ryzyko, że osłona będzie źle dobrana do okna – nie pojawią się też kłopoty z jej prawidłowym funkcjonowaniem (np. „zacinaniem się” podczas podnoszenia lub opuszczania). Można je także zamontować w tzw. oknie dachowym – na poddaszu lub strychu.

Wszystkie dostępne wzory rolet materiałowych naszej firmy, znajdą Państwo w dziale  ze wzornikami materiałów.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością możemy wybrać Państwu roletę, która spełni wszystkie Wasze oczekiwania!

Rolety rzymskie w aranżacji wnętrz
Rolety dzień noc