AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Rolety materiałowe w kasetkach

Rolety materiałowe czy żaluzje?

Polub ten wpis!

Coraz większy wybór osłon okiennych sprawia, że często można mieć problem z wyborem odpowiedniego produktu. Gdzie zatem sprawdzą się rolety materiałowe, a gdzie żaluzje?

Żaluzje aluminiowe są najbezpieczniejszym wyborem, jeśli szukamy produktu, który osłonić ma okno w łazience. Jest ona odporna na wilgoć, nie szkodzi jej para, łatwo utrzymać ją w czystości. I spełnia również swoją podstawową funkcję – zapewnia prywatność, chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem wnętrza. Ale można ją oczywiście zastosować także w salonie czy sypialni.

Roleta materiałowa z kolei sprawdzi się w oknach na strychu lub poddaszu, ale także w salonie, pokoju dziecinnym czy w sypialni. Łatwo wybrać taki kolor materiału, który będzie pasował do wnętrza i – podobnie jak żaluzja aluminiowa – jest łatwa w utrzymaniu czystości. Niewątpliwie nadaje też wnętrzu wyjątkowy klimat i stanowi doskonałe jego dopełnienie pod względem aranżacji.

Przed dokonaniem wyboru warto jednak zawsze zasięgnąć porady naszych ekspertów (dane teleadresowe znajdą Państwo tutaj) lub też odwiedzić nasz zaprzyjaźniony serwis http://www.zaluzje.edu.pl, w którym specjaliści podpowiadają jakie dekoracje okienne sprawdzają się w poszczególnych rodzajach pomieszczeń. Pozostaje nam już zatem życzyć Państwu wyłącznie udanego zakupu i cieszenia się nową, doskonale dobraną, osłoną na Państwa okno!

 

powrót do bloga

Żaluzje drewniane
Rolety na "gwiazdkę"?