AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Żaluzje drewniane Łódź

Żaluzje drewniane

Polub ten wpis!

Choć w Europie żaluzje drewniane po raz pierwszy zastosowano już w Średniowieczu, to prawdziwy renesans dla tych produktów nastąpił w ostatnich latach.

W XX-tym wieku w naszym kraju najpopularniejsze były rolety materiałowe i żaluzje aluminiowe – to te ostatnie były szeroko dostępne i najczęściej montowane w oknach. Ale obecnie, gdy liczy się już nie tylko ochrona lokalu przed słońcem, ale również niepowtarzalna elegancja, Polacy coraz chętniej kupują do swoich mieszkań żaluzje drewniane. Wiele osób decyduje się na ten rodzaj osłony okiennej również z uwagi na ekologię – drewno to surowiec, który po zużyciu, nie przysparza trudności w utylizacji. Z kolei zapach świeżego drewna w domu, tuż po nabyciu żaluzji, również nie pozostaje bez znaczenia.


Żaluzje drewniane mają wiele zalet, na które warto zwrócić uwagę:

  • skutecznie chronią przed słońcem, nie pozostając w tyle wobec innych osłon okiennych;
  • zapewniają prywatność
  • są „inwestycją” – cieszyć się można nimi przez długie lata
  • wykonane są z najwyższej jakości materiałów
  • nasza firma oferuje żaluzje wykonane z różnych rodzajów drewna – łatwo zatem dobrać jego odcień tak, by np. komponował się z meblami znajdującymi się w pomieszczeniu, w którym osłona ma zostać zamontowana
  • żaluzje drewniane łatwo utrzymać w czystości – do ich podstawowej pielęgnacji wystarczy lekko zmoczona gąbka lub szmatka

Jeśli nie wiedzą Państwo czy właśnie ten rodzaj osłony okiennej sprawdzi się w Państwa domu/mieszkaniu, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Nie tylko pomoże on wybrać odpowiedni materiał na żaluzję, ale przyjeżdżając do Państwa, wykona również pomiary i oszacuje koszty zakupu i montażu wybranej rolety. Co istotne, usługa ta jest całkowicie bezpłatna i nie zobowiązuje Państwa do dokonaniu zakupu.

A tymczasem zachęcamy do obejrzenia przykładowych żaluzji drewnianych znajdujących się w naszej ofercie, Jesteśmy przekonani, że przynajmniej kilka z nich przypadnie Państwu gustu i ułatwi podjęcie decyzji o wybraniu tej właśnie osłony na okno do swojego lokalu!

 

powrót do bloga

Plisy okienne – efektowne i niezawodne
Rolety materiałowe czy żaluzje?