AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Azjatka z klapsem filmowym

Dekoracje okienne w produkcjach azjatyckich – podsumowanie

Polub ten wpis!

Na przestrzeni ostatnich tygodni pokazaliśmy, że dekoracje okienne wykorzystane na planach seriali azjatyckich, nie różnią się zbytnio od tych, które znamy z produkcji zachodnich. Zdaje się jednak, że ich wykorzystanie jest bardziej przemyślane przez twórców z Azji, niż tych z Zachodu – tam dekoracje okienne służą głównie za tło, na które Widz raczej nie zwraca uwagi. Takie zaplanowane wykorzystanie dekoracji okiennych wyraźnie widać było choćby w serialu „Girl From Nowhere”, gdzie ich ilość była naprawdę ogromna (i miała swój cel!), ale także w „Sweet Home”, w którym zrezygnowano z niektórych „oczywistych” osłon okiennych, by przysłużyć się tym samym fabule.

Co dalej z analizą azjatyckiego kina pod kątem osłon okiennych?

Dla wszystkich, których zainteresował ostatnio poruszony przez nas temat, mamy dobrą wiadomość. Kolejny cykl artykułów poświęconych dekoracjom okiennym na planach filmów i seriali z Azji, zagości na blogu https://rolety-warszawa.com.pl/blog/ – to również na tej stronie publikowaliśmy dodatkowe artykuły o wykorzystaniu żaluzji i rolet w produkcjach zachodnich (konkretnie w sierpniu bieżącego roku: https://rolety-warszawa.com.pl/2021/08/). Zatem jeśli jesteście fanami seriali i filmów, a dodatkowo zainteresowało Was wykorzystanie w nich dekoracji okiennych, zapraszamy na blog naszego warszawskiego oddziału!

Kolejne cykle tematyczne o roletach

mamy już opracowywane i mamy nadzieję, że przypadną one do gustu Czytelnikom naszego bloga 🙂 Zachęcamy Was również do aktywnego uczestniczenia w tworzeniu naszych treści! Na naszych mediach społecznościowych możecie dzielić się własnymi spostrzeżeniami, a także sugerować tematykę związaną z osłonami okiennymi, która jest dla Was interesująca. Na pewno nie pozostawimy Waszych pytań bez odpowiedzi! A dodatkowo będzie nam niezwykle miło, jeśli zaangażujecie się w dyskusję na tak bliski nam temat. Mamy nadzieję, że dzięki naszym blogom (łódzkiemu i warszawskiemu) odkryliście sporo interesujących rzeczy, których dotąd nie wiedzieliście o dekoracjach okiennych 🙂

Dziękujemy zatem za spędzony z nami (i z kinem azjatyckim listopad) i zapraszamy do lektury kolejnych artykułów. Pamiętajcie, by zaglądać także na blog filii warszawskiej, aby nie umknęły Wam tematy, które – być może – uznacie za warte Waszego czasu i uwagi.

Do zobaczenia już wkrótce!

Pierwsze osłony okienne
Girl From Nowhere i bogactwo dekoracji okiennych