AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Styl urban jubgle

Dobór dekoracji okiennych do aktualnych trendów

Polub ten wpis!

Połowa roku już za nami, a trendy wnętrzarskie na rok 2023 zdecydowanie się skrystalizowały. W naszym najbliższym cyklu tematycznym, przyjrzymy się zatem jakie aranżacje są „na czasie” i które z dekoracji okiennych najlepiej będą do nich pasować.

Jak bardzo zmieniły się pomysły na wnętrze w ciągu roku?

Analizując opinie ekspertów od aranżacji wnętrz można zauważyć, że niektóre style pozostają w czołówce już od dłuższego czasu. Jednak pojawiły się także nowe pomysły na to, jak urządzić wnętrze mieszkania czy domu. Często odwołują się one zarówno do minimalizmu, jak i ekologicznego podejścia do aranżacji.

Widać także wpływ sytuacji ogólnoświatowej na aktualne spojrzenie na design. Oszczędność, skromny wystrój czy otaczanie się wyłącznie niezbędnymi przedmiotami, wyraźnie odznacza się wśród aktualnych trendów. Co ciekawe, niektóre z nich od dawna są „na topie” w krajach azjatyckich. Jednak na Zachodzie zaczęły się one pojawiać stosunkowo niedawno.

A dekoracje okienne?

Wielu ekspertów wprost wymienia osłony okienne, które sprawdzą się we wnętrzu urządzonym w konkretnym stylu. Przyjrzymy się zatem tym propozycjom i jednocześnie uzupełnimy je o własne spostrzeżenia. Warto dodać, że czerpać z nowych pomysłów może każdy – wdrażać te elementy, które uzna za najbardziej inspirujące, bez konieczności dokonywania gruntownego remontu!

Podpowiemy zatem, jak same dekoracje okienne mogą wpłynąć na klimat wnętrza i jak łączyć je z poszczególnymi aranżacjami, by efekt był jak najlepszy.

Zaczynamy za tydzień!

Od przyszłego tygodnia na naszym blogu zaczną się zatem pojawiać artykuły poświęcone pomysłom designerów na wnętrza. Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszych wpisów na bieżąco – być może któryś z nich stanie się inspiracją, którą warto będzie wcielić w życie!

Aranżacja wnętrza w stylu Japandi
Osłony okienne w różnych pomieszczeniach