AleRolety - Łódź
EKOLOGICZNE Z REGULACJĄ NASŁONECZNIENIA ELEGANCKIE

Plisy w oknach i drzwiach balkonowych

Rolety zaciągane od dołu od producenta

Polub ten wpis!

Rolety zaciągane od dołu, choć nie są równie popularne jak inne dekoracje okienne, w niektórych sytuacjach sprawdzają się najlepiej. Doskonale spełniają swoje funkcje głównie w oknach mieszkań parterowych, ale nie tylko. A ich zakup bezpośrednio u producenta sprawi, że korzystanie z nich będzie prawdziwą przyjemnością. Dlaczego?

Dokładność przekładająca się na użytkowanieRolety zaciągane od dołu

Dokładny pomiar jest kluczowy, by rolety zaciągane od dołu nie sprawiały kłopotu. Idealnie dopasowane do szyby i umieszczone w doskonale umiejscowionych prowadnicach, stają się łatwe w obsłudze nawet dla osób starszych. Ich rozwijanie polega na subtelnym przyciśnięciu i pociągnięciu w górę za niewielki uchwyt, a następnie zablokowanie rolety na żądanej pozycji. Zwijanie wymaga odblokowania rolety (poprzez lekki nacisk na wspomniany wcześniej uchwyt) i pociągnięciu jej w dół, wprost do zamontowanej na dole okna kasetki.

Warto też zauważyć, że właśnie kasetki rolet wykonane w rekomendowanej firmie, są bardziej odporne na uszkodzenia – ich elementy pasują do siebie idealnie i nie odpadają, doprowadzając do frustracji użytkownika, który każdorazowo musi sięgać po element, który „wyskoczył” z kasety i umieszczać go na swoim miejscu.

Jakość

nie ogranicza się oczywiście do samych kasetek, ale dotyczy także materiału. Jest bardziej wytrzymały, dostępny w wariantach zaciemniających, ale także w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Nie przyciąga kurzu dzięki impregnacji i jest łatwy w utrzymaniu w czystości.

Gdzie sprawdzą się rolety zaciągane od dołu?

W oknach parterowych, ale także w oknach łazienki. Pozwalają na dostęp do wnętrza naturalnego światła, jednocześnie zapewniając prywatność ich Użytkownikom. Te dekoracje okienne z powodzeniem można stosować jako zamiennik dla rolet tradycyjnych czy dla plis.

W razie dodatkowych pytań serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Czy w tym roku warto zakupić rolety materiałowe?
Rolety materiałowe od producenta